חיפוש קובצי pdf חופשיים – Pdfdbase , ומנועי חיפוש דומים נוספים

בפוסטים קודמים כתבתי על כמה מנועי חיפוש לחיפוש ספרים וקובצי pdf חופשיים כגון :Pdfgeni.com, pdf-Search-Engine.com , Data-Sheet ו- PDF Books .

Pdfdbase הוא מנוע חיפוש נוסף לחיפוש ספרים אלקטרוניים וקובצי pdf חופשיים. לא מצאתי באתר מידע כלשהו על המנוע , פרט להצגת 100 חיפושים האחרונים במנוע , מספר המבקרים ביום כולל הפניה לאתר liveinternet שם מצוין שהוא ששי בדרוג בקטגוריה חשבות. מחיפוש באתר במספר נושאים קיבלתי קובצי pdf רבים חופשיים רלוונטיים לחיפוש.

מלבד המנועים שהוזכרו לעיל קיימים מנועי חיפוש דומים לא מעטים ברשת . כאשר הזנתי את שם מנוע החיפוש באתר similarsite search קיבלתי רשימה של 62 מנועי חיפוש דומים ביניהם: PDF search books, Openpdf, .pdfoo, Toodoc, Useful PDF Search Engine For Programmers and Designers , Free PDF eBooks and Manuals – Mega-PDF.com , Free eBooks Download, Free PDF eBooks, 2dix.com – Free Download PDF ועוד..

יש לציין שהחיפוש ב- similarsite search במקרה זה היה מוצלח . מנוע חיפוש זה אינו חדש הוא כמעט בן שנתיים , הוא אוסף מידע על אתרים ממקורות שונים כולל האתרים עצמם ומבסס את תוצאות החיפוש על פי דמיון בין האתרים. קריטריונים שנלקחים בחשבון לקביעת הדמיון בין האתרים כוללים דמיון בנושאים, במידת הפופולריות של האתר, שפה, ארץ. הצעות ודרוג המשתמשים אף הם נלקחים בחשבון. אלגוריתם דרוג התוצאות מתעדכן בקביעות. מנועי חיפוש נוספים דומים לו באופיים הם similarsites , similarweb . sitelike , Insuggest, Similicio.us ' וכדאי לזכור גם אותם כאשר מחפשים אתרים דומים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *