"מועדון קריאה" – אנו קוראים ספרים חדשים – שירות עדכונים חינם למשלוח קטעי קריאה בדואר אלקטרוני

אין ספק שבעולם הטכנולוגי בו אנו חיים ובקצב המטורף של החיים רבים נטשו או צמצמו את הקריאה של ספרות יפה מחוסר זמן. רבים היו רוצים להתעדכן ב"מה חדש" בספרות העברית, מקורית או מתורגמת, ולדפדף בספרים החדשים לפני רכישתם, אך שוב אין מספיק זמן גם לכך.
עבורם "מועדון קריאה" הוא הפתרון. "מועדון הקריאה" היא יוזמה של זוהר עמיהוד מאז שנת 2002. ניתן להירשם חינם לאחד מערוצי הקריאה המוצעים במועדון – "רומן מקור" או "רומן תרגום" ולקבל בדואר אלקטרוני קטעי קריאה קצרים מהספרים רבי המכר. על פי מה שכותב זוהר עמיהוד באתר:
"בכל יום יישלח אליכם בדואר האלקטרוני קטע קריאה קצר: ביום א' תקבלו קטע קריאה מתחילת הספר, ביום ב' תקבלו את הקטע הבא אחריו, ביום ג' תקבלו קטע נוסף וכך עד וכולל יום ה'. שישי ושבת נחים וביום א', מתחילים לקרוא ספר חדש.
להערכתי, תוכלו לקרוא כל קטע בלא יותר מ- 5 דקות. מכל ספר נקרא ביחד כ- 30 עמודים. "
ובכל זאת כיצד שירות כזה מתאפשר חינם? – היכן המלכוד ? ומהו המודל העסקי ? הכול מוצהר בצורה גלויה וישרה באתר:
"בכל דבר דואר תמצאו קישור לרכישת ספר בחנויות ספרים באינטרנט. אתם רוכשים ספר וחנות הספרים הוירטואלית ממנה רכשתם (סטימצקי, בוקמי…) משלמת עמלה לאתר מועדון קריאה. כך ניתן להמשיך לתת לכם שירות חינם!"
בנוסף לשירות האלקטרוני של קטעי קריאה, באתר "מועדון קריאה" יש לוח אירועים ספרותיים מקיף, כולל האירועים הספרותיים של אוניברסיטת תל אביב. בלוח אירועי תרבות ספרות ניתן לקבל מידע עדכני על אירועים שונים כמו: סיורים בעקבות ספרים, סיורים בעקבות סופרים, אירועי השקה, הרצאות של סופרים, הרצאות על ספרים, דיונים בעקבות ספר, מפגשי סופרים וכדומה
באתר "מועדון קריאה" ניתן גם לקבל מידע קצר על סופרים ישראליים ולא ישראליים שספריהם תורגמו לעברית. המידע לקוח מהספרים שלהם או מאתרי הבית שלהם.
אין ספק שהאתר מעניין והשירות נשמע מבטיח…

אל האתר "מועדון קריאה"

4 תגובות בנושא “"מועדון קריאה" – אנו קוראים ספרים חדשים – שירות עדכונים חינם למשלוח קטעי קריאה בדואר אלקטרוני

 1. סדנת כתיבה היא מעין השלמה של מועדוני קריאה למיניהם הפזורים ברשת. סדנת כתיבה מעוררת את האדם לכתוב, לפעול ולהשפיע על הנעשה בסביבתו. ולכן חשוב ביותר להטביע חותם במציאות גם באמצעות הקריאה וגם באמצעות הכתיבה.

 2. "יצירת מופת ספרותית. מומלץ ביותר."
  ספר חדש
  and Victoria,The Critic, the Assistant Critic — רומן ספרותי פרי עטו של לארי לפקוביץ —
  המתרחש בישראל ומתאר את סיפורו של סגן מבקר ספרותי ידוע- שם אשר סובל משליטת המבקר ומהרגלו "לשאול" בשפע מעבודת הסגן ולפרסמה תחת שמו. בעקבות מותו הפתאומי של המבקר, הסגן מאמין שהוא השתחרר סוף סוף משליטתו של המבקר. אלא שאלמנת המבקר – וויקטוריה היפה – מבקשת ממנו להשלים רומן בלתי גמור שנכתב על ידי בעלה המנוח, הסגן מוצא עצמו עדיין תחת השפעת המבקר, וכן גם של אשתו.
  פרקים וקטעים מ- The Critic, the Assistant Critic, and Victoria התפרסמו בכתבי-עת ובמקוון.
  אפשר להזמין את הרומן דרך Amazon וכמו כן את ספרו של לפקוביץ – Laughing into the Fourth Dimension, 25 Humorous Fantasy and Science Fiction Stories .
  לארי לפקוביץ
  lar_lef@hotmail.com
  מודיעין

 3. מעוניינת לקבל קטעי קריאה בספרות עברית בלבד. לא ספרות מתורגמת.
  בברכה
  דינה גורן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *